+40 Retro Klub Budapesten
Klubos Feeling,
Kitünő Hangulat

Dj. Simon

1972 tavaszán indítottam a magnós klubomat. Ettől kezdődően a zenéhez kapcsolódott az életem. 1973-ban letettem az első diszkós vizsgám, ahol a bizottság elnök Komjáthy György volt. Az a Komjáthy György, akinek a neve akkoriban fogalom volt a könnyűzenei világban, hiszen egyedül neki volt ilyen jellegű műsora a Magyar Rádióban, az  1965-ben indult "Csak fiataloknak".

Később a Kaposvári Tungsram Ifjusági Klubban vendégem is volt Komjáthy György egy talk-show jellegű műsorban, amit vezettem. Ennek a klubnak sokat köszönhettem, hiszen itt alakult ki az a közösség, az a támogató "mag", amely bárhová mentem a városban diszkózni, mindig jött velem. Ide hívtam az akkori nagyokat, Dévényi Tibort, B.Tóth Lászlót, Éliás Tibort, akiktől szintén sokat tanultam.

A zenékhez sokszor igen regényes úton jutottam. Akkoriban Jugoszláviában sok jó zenét lehetett kapni, de én a  legjobbakhoz mentem. Szabadkán az AKVÁRIUM nevezetű diszkóból kaptam szuper "nótákat", amelyekért nem egyszer utaztam ki. Igy aztán már 1973-tól folyamatosan vezettem bulikat. Hamarosan Kaposváron már 5 klubom volt, ahol folyamatosan felléptem, mint dj és klubos műsorvezető. Én vezettem a Művelődési Ház Tini Diszkóit, Nyári Játszóházait is, és sikerült meghódítani a patinás Dorottya Szálló Éttermét is a diszkóra vágyó vendégek számára.

Velencében minden szezonban én vezettem a KISZ TÁBOR műsorait.

A Balatont is körbejártam, többek között felléptem Fonyódon, Balatonszárszón, Siófokon.

Budapesten a MEDICOR KLUB diszkós műsorvezetője voltam.

Debrecenben is fergeteges bulik voltak "DJ SIMON" vezetésével az ÚJ VIGADÓ-ban és a Hunyadi Étteremben.

A fentieken kívül is sok városban, faluban megfordultam, hívtak többfelé is az országban.

1984-ben magánéleti okokból befejeztem a diszkós/műsorvezetői tevékenységet, de a zene természetesen soha nem múló szerelem maradt az életemben.

Napjainkban - baráti ösztönzésre - újra a diszkó pult mögé álltam. Úgy érzem, hogy a belém ivódott kézség, hogy jó kontaktust tudok teremteni a közönséggel és ezáltal kiváló hangulatú legyen egy rendezvény, ma is bennem van.

Gyere el DJ SIMON bulijaira és tapasztald meg személyesen is!

Asztali nézet