+40 Retro Klub Budapesten
Klubos Feeling,
Kitünő Hangulat

52 éves népművelő disc jockey

Több évtizede foglalkozik zenei programok, diszkó, ünnepi, irodalmi műsorok, vetélkedők és "népünnepélyek" szerkesztésével és vezetésével.

A közönség életkorához, hangulatához és igényéhez igazodó diszkó programjában a nosztalgia, retró és a jelen sztárjai is szerepelnek.

Elsősorban azonban a nosztalgia diszkót preferálja!

Dolgozott már néhány tucat és több ezer fős közönség előtt, presszótól kezdve ifjusági klubokon, balatoni, velencei és budapesti diszkókon keresztül szállodákban és öt szilvesztert a bécsi Mátyás Pincében is. Az elmult években több város és falunapon is dolgozott, valamint a Pápai Nemzetközi Játékfesztivál és a tatai Víz, Zene, Virág Fesztivál központi színpadának, a Fonyódi Nyár, Fonyód Szépe 2009. stb. műsorvezetője és diszkósa volt.

Asztali nézet